З 25 по 27 серпня відбувся перший тур реколекцій для подружніх пар з дітьми Луцького Екзархату. Цього року родини мали змогу відвідати Інтеграційий Центр «Замлиння».

День розпочинався Святою Літургією, в якій брали участь всі діти, навіть найменший Арсенчик, якому тільки три місяці. Крім цікавих та змістовних наук, які провадив о. Андрій Коваль (Нововолинськ), де батьки мали змогу поглибити свої знання щодо Святої Тайни Подружжя та християнського виховання дітей, родини також весело проводили час: прогулянки на природі, можливість спробувати себе у верховій їзді  чи проїхатися  на велосипедах. Під час наук сестри Згромадження Божого Провидіння опікувалися дітками, щоб дати батькам змогу якнайбільше скористати з цих днів духовної віднови.

    Слава Ісусу Христу!

 Ділимось враженнями...

 Щиро дякуємо за дуже гарні науки про життя християнської сім'ї, виховання дітей, які  провадив  отець Андрій, за його терпіння та розуміння. Сестрам Терезі та Адде і хорошій дівчинці Любці особлива подяка за наших діток. Чудово коли є нагода для роздумів та молитви подружжя,  при цьому знати, що діти доглянуті і веселі.

 Андрій: "Слухаючи науки, зрозумів, що такі зустрічі необхідні для всіх, без винятку,  сімейних пар від 18 до 102 років. І для доброго виховання дітей в християнській родині таке навчання потрібно пройти всім свідомим батькам."

 Алла: "Багато дізнались нового. Трошки шкода, що коли виховували старших дітей робили багато помилок, але я вірю, що любов і молитва нас всіх вилікує. Відчуття полегшення, душевного спокою та цінності нашого буття."

 Завжди після таких  зустрічей і наук ми відчуваємо себе сильнішими до протистоянь в цьому світі. Самій людині боротись важко. Разом родиною, спільнотою однодумців та, основне, з Божою поміччю завжди легше. 

Бажаємо всім учасникам майбутніх реколекцій побільше однодумців та хороших духівників на життєвому шляху.  

Важливо не тільки мати бажання щось змінити в свому буденному подружньому житті, але й наважитись на певний крок (наприклад, подзвонити сестрі Терезі і запитати: "Коли слідуючі реколекції?").

 Миру і любові!!!

З повагою, Андрій та Алла Семенюки

 

 Дмитро і Наталія Антонюк з Рожищ.

Для нас це був корисний досвід перебування на реколекціях для подружніх пар. Тому, в першу чергу хочемо подякувати організаторам, отцю Андрію та сестрам Згромадження Божого Провидіння за . Дуже вдячні за таке хороше навчання, для нашої сім’ї це було дуже вчасно та корисно. Сестрам і аніматору Любі вдячні за час проведений з нашими дітьми, за те, що ми, батьки, змогли повністю приділити час науці. Науки були основані на уривках Святого Письма з роз’ясненнями о.Андрія в доступній для нас формі.  Показ фільму який багато роз’яснює як потрібно жити з Богом. Ще я думаю всім сподобалось поїздка на конях, малеча була просто в захваті. Час пролетів з великою швидкістю.

Щиро заохочуємо подружні пари брати участь і не боятися долати труднощі у подружньому житті. Запрошуємо щонеділі ходити до церкви і приїжджайте до нас у Рожище на службу Божу.


З повагою Андрій та Алла Семенюки

 

 

 

Слава Ісусу Христу!

 

Сестро, ми дуже вдячні Вам, що були з нами протягом цих 3-х днів. Ми впевнені, що то була ласка Божа, щоб 

наша молода сім"я потрапила на ці реколекції, адже дуже багато цікавого і цінного ми отримали для себе.

Отець Андрій просто і доступно розповідав про речі, необхідні для щасливого функціонування сім"ї. Ми будемо старатися впроваджувати у своє життя все, що почули на цих науках. 

З задоволенням приймемо участь у подібних зібраннях у майбутньому.

 

З глибокою повагою та вдячністю,

Надія та Ярослав з м.Вараш (Рівненська обл.)

Фото